PODZIEL SIĘ

21 września 2019 w Łagiewnikach – Pierwsze p...

21 września 2019 w Łagiewnikach – Pierwsze po wakacjach spotkanie “Faustinum”

W sobotę 21 września 2019 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie krakowskiej wspólnoty Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”. Osoby uczestniczące w formacji będą przeżywać ten rok pod hasłem: „Żyć Eucharystią”.

Pierwsze po wakacjach spotkanie formacyjne "Faustinum" 21 września br. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Wtorek, 17 września 2019

 

Konferencje liturgiczne na wskazany temat mówić będzie ks. Stanisław Mieszczak SCJ, zastępca przewodniczącego Archidiecezjalnej Komisji ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego. Natomiast o Eucharystii w życiu św. Siostry Faustyny rozważania poprowadzi s. M. Eliana Chmielewska z klasztoru Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Siostry Matki Bożej Miłosierdzia serdecznie zapraszają na spotkania wszystkich członków i wolontariuszy Stowarzyszenia „Faustinum”. Spotkania formacyjne odbywają się w każdą trzecią sobotę miesiąca.

Więcej informacji na stronie —> www.faustinum.pl

Stowarzyszenie „Faustinum”, erygowane w 1996 roku przez metropolitę krakowskiego kard. Franciszka Macharskiego jako dzieło apostolskie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, zrzesza kapłanów, osoby konsekrowane i świeckie, które za przykładem św. Siostry Faustyny pragną świadectwem życia, czynem, słowem i modlitwą uczestniczyć w Jezusowej misji głoszenia światu orędzia Miłosierdzia. Głównym zadaniem „Faustinum” jest formacja apostołów Bożego Miłosierdzia, którą siostry prowadzą w kilku językach. Stowarzyszenie zrzesza ponad 18 000 wolontariuszy i członków z 88 krajów świata.

Info za —> Faustyna.pl: Pierwsze po wakacjach spotkanie „Faustinum” w Łagiewnikach