PODZIEL SIĘ

SuperMoc dla Krzysia i Patryka – Połowa tras...

SuperMoc dla Krzysia i Patryka – Połowa trasy za nami!

Po piątym dniu przekraczamy połowę trasy całego biegu, tym samym mając za sobą 422 km!

Wystartowaliśmy troszeczkę później niż zwykle, koło 9:45. Z noclegu pojechaliśmy na miejsce, gdzie dzień wcześniej skończyliśmy trasę. Szaro, mgliście, zimno – to wszystko spowodowało mniejsze poczucie mocy.

Jak Natalia pokonała ciężki dzień? – Pierwsze kilometry szły gładko, ale przez zimny wiatr, lekko pruszący śnieg i samochody ciężarowe, które wjeżdżając w kałuże robiły lekki prysznic, traciłam motywację do zaliczenia dzisiejszego planu ale… poddać się?! Nie ma mowy!! Mając taką ekipę przy sobie i świadomość, że ekipa, która została w Dobczycach (i okolicach) również jest z nami, dodała supermocy.

Czuje, że powoli wkrada się mały kryzys, taki psychiczny i pytania: po co? jaki to sens? Ale zaraz potem pojawiły się inne refleksje i dobre wiadomości. Przecież robię to dla kogoś, dla osób mi obcych, a równocześnie tak bliskich. Myślami często jestem z Krzysiem, ale myślę też o Jego silnej mamie. Ta akcja może okazać się dopiero początkiem walki o pomoc, ale myślę, że przyjdzie takie uczucie, kiedy powiem: było warto. Moim marzeniem jest pomóc. Może to mało realne patrząc na wiek, podejście, emocjonalność i ogół postawy, ale wierzę! W Boga, w superwaleczność każdego z nas, dlatego staje się to bardziej realne. Dlaczego o tym mówię? Chyba ze zmęczenia i głosu serca, który pozwala mówić szczerze co czuję. Prawda jest taka, że to wszystko zależy od naszej psychiki, czy damy radę czy nie. Na koniec chciałam powiedzieć, że nie żałuję ani na chwilę podjęcia się tego wysiłku, dzięki Wam mam dodatkową motywacje! W takich momentach można zobaczyć na kim można polegać bez zawodu. Jesteście najlepsi! Jesteśmy najlepsi!

Czytaj i zobacz fotorelację —> Połowa trasy za nami!


WESPRZYJ KRZYSIA I PATRYKA!

NUMER KONTA KRZYSIA:
94 1750 0012 0000 0000 2068 7444
Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom „LIVER”
Darowizna na rzecz Ochmańskiego Krzysia

NUMER KONTA PATRYKA:
65 1060 0076 0000 3380 0013 1425
Fundacja Siepomaga
Tytułem: „5541 Patryk Galia darowizna”