Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Prof. Monika Przybysz i Natalia Lińczowska o MISER...

Prof. Monika Przybysz i Natalia Lińczowska o MISERICORS w TVP1

W cotygodniowej audycji Redakcji Katolickiej TVP pt. Między Ziemią a Niebem mogliśmy w niedzielę 12 lutego br. obejrzeć rozmowę na temat owoców Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i o tym, jak skutecznie przyciągać młodych ludzi do Kościoła. Zaproszonymi gośćmi byli: dr hab. Monika Przybysz – profesor UKSW w Warszawie, współinicjatorka powstania Fundacji Misericors, ks. Mateusz Buczma – koordynator wspólnot katolickich na Opolszczyźnie oraz Natalia Lińczowska, która dzień wcześniej dobiegła do mety niemal 800-kilomentrowej trasy z nadmorskich Rowów do podkrakowskich Stadnik w ramach akcji SuperMoc dla Życia – pomoc dla Krzysia i Patryka. Partnerem tej akcji była… Fundacja Misericors.

Nasza fundacja została w rozmowie wspomniana kilkukrotnie, o czym miło nam poinformować:) Zapraszamy do obejrzenia audycji – rozmowa nt. jak przyciągać młodych do Kościoła od 40. minuty programu —> TUTAJ (od 36 minuty materiał wprowadzający o ŚDM w Krakowie i Panamie)

W audycji ponadto: rozmowa z p. Józefem Kaczkowskim, ojcem ś.p. księdza Jana Kaczkowskiego, materiał o księżach ratownikach z okazji Światowego Dnia Chorego oraz zapowiedź filmu „Zerwany kłos” o bł. Karolinie Kózkównie.