Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Książka, która daje nadzieję – Ks. Marek Chr...

Książka, która daje nadzieję – Ks. Marek Chrzanowski FDP w TVP3 Warszawa

– W moim życiu od samego początku dominuje wiara i cierpienie. I ta wiara powoduje, że cierpienie staje się błogosławieństwem – mówił w studiu TVP3 Warszawa ks. Marek Chrzanowski FDP, który 17  kwietnia 2019 r.  był gościem programu “Warszawski Dzień” i opowiadał o swojej książce “Przeżyć, by żyć”.

– Tak szczerej i dającej nadzieję literatury na półkach księgarni ze świeczką szukać – komentował Lucjan Olszówka, współprowadzący razem z Anną Ołdakowską program.

Jestem człowiekiem szczęśliwym i cały czas jestem głodny szczęścia. A Pan Bóg mi to szczęście daje – mówi ks. Marek Chrzanowski FDP w programie.

Z okazji Świąt Wielkanocnych prosił wszystkich, żeby byli blisko Chrystusa, od Ogrójca aż po Golgotę, patrzyli na Niego sercem i trwali z Nim aż do zmartwychwstania. – Wielkanoc niech będzie dla nas wszystkich zmartwychwstaniem do tego, co w nas dobre, do tego, co w nas piękne, co w nas wrażliwe, bo tego wszyscy potrzebujemy – i wierzący i niewierzący. Chrystus za wszystkich umarł i zmartwychwstał i Swoim sercem obejmuje każdego człowieka” – mówił ks. Marek Chrzanowski FDP.

Jeśli ci trudno, a życie wcale Cię nie cieszy – koniecznie obejrzyj tę rozmowę! Zapraszamy – początek w 46:40 minucie audycji -> Warszawski Dzień, 17 kwietnia 2019

Zobacz więcej o książce —> Przeżyć by żyć. Opowieść o wierze, miłości i uzdrowieniu

Zobacz też:

Ks. Marek Chrzanowski FDP na Misericors.org

Strona internetowa ks. Marka

Profil ks. Marka na Facebooku