Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

„Jezus na lodowisku”

„Jezus na lodowisku”

W Hali Lodowej w Nowym Targu 11 czerwca odbędzie się trzecia edycja spotkania „Jezus na Lodowisku”. A dzień wcześniej w Centrum Jana Pawła II w Krakowie modlitwa z don Fabio Bartolim.

– To niepowtarzalny czas i miejsce spotkania z Jezusem, na które wszystkich zapraszamy – zachęcają organizatorzy wydarzenia „Jezus na Lodowisku”. W tegorocznej edycji spotkania udział wezmą: bp Grzegorz Ryś, o. Augustyn Pelanowski oraz Andrzej Sowa-Kogut. Uwielbienie poprowadzi don Fabio Bartoli z Rzymu. Nad muzyczną stroną wydarzenia czuwa Maria Krawczyk Ziółkowska, która przygotowuje i poprowadzi diakonie muzyczną.

Wydarzenie będzie miało miejsce 11 czerwca 2016 roku na Hali Lodowej w Nowym Targu. Wstęp jest wolny, jednak ze względów organizacyjnych konieczne są zapisy. Obecnie na stronie jezusnalodowisku.pl został już uruchomiony system zapisów.

Bezpośrednim przygotowaniem duchowym do tegorocznego Lodowiska będzie 10 czerwca modlitwa w Centrum Jana Pawła II z udziałem don Fabio Bartoli, odpowiedzialnych i członków Wspólnoty Maryja – Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej z Rzymu i Krakowa oraz przedstawicieli krakowskich środowisk modlitewnych i ewangelizacyjnych.

 

JezusnaLodowisku

 

Szczegółowy program:

SPOTKANIE Z JEZUSEM NA LODOWISKU

9:00 – Zawiązanie wspólnoty – modlitwa uwielbienie Don Fabio Wspólnota Maryja Rzym/Kraków
9:15 – Przywitanie Matki Bożej Ludźmierskiej
9:30 – Przybycie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza
10:30 – Przerwa
11:00 – I Konferencja – O. Augustyn Pelanowski
12:00 – Przerwa
12:30 – Świadectwo Andrzej Sowa – Kogut.
13:30 – Przerwa obiadowa
15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia po niej  II Konferencja – O. Augustyn Pelanowski
17:00 – Przerwa
17:30 – EUCHARYSTIA – Homilia Ks. Biskup Grzegorz Ryś.
19:00 – Przerwa
19:30 – Adoracja – Prośba o wylanie Ducha Świętego za wstawiennictwem MB Ludźmierskiej i św. Jana Pawła II na Podhale, ŚDM oraz całą Polskę – Ks. Biskup Grzegorz Ryś. Uwielbienie.
21:00 – Przejście w procesji Eucharystycznej z MB Ludźmierską do Bramy Miłosierdzia – Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Pożegnanie MB Ludźmierskiej. Rozesłanie i zakończenie.