W sobotę, 20 maja 2017, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach przybyli już po raz ósmy grekokatolicy ze Słowacji.

Po odśpiewaniu Akatystu, rozpoczęła się uroczysta Eucharystia w liturgii archijerejskiej, której przewodniczył abp Ján Babjak SJ, metropolita z Preszowa.

Pielgrzymka zakończyła się o godz. 15:00 modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i Koronką do Miłosierdzia Bożego oraz pasterskim błogosławieństwem.

Info za / zobacz fotorelację —> Sanktuarium Bożego Miłosierdzia: 8. Metropolitná púť slovenskej gréckokatolíckej Cirkvi – 20.05.2017

*

*


W sobotę 20 maja br. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach przybędzie ósma kilkutysięczna pielgrzymka grekokatolików ze Słowacji.

W programie o 10.00 uroczysta Eucharystia w liturgii archijerejskiej, której przewodniczyć będzie abp Jan Babjak SJ, metropolita z Preszowa.

Po przerwie obiadowej (o 14.25) konferencja s. M. Blanka z klasztoru Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach zatytułowana „Miłosierdzie ostatnią deską ratunku”.

Pielgrzymkę zakończy o 15:00 – modlitwa w Godzinie Miłosierdzia i Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz pasterskie błogosławieństwo.

Info za —> Faustyna.pl: Pielgrzymka grekokatolików do Łagiewnik

© Copyright by Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia