Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Get Mercy – Miłosierdzie w praktyce – ...

Get Mercy – Miłosierdzie w praktyce – 1. rocznica inauguracji serwisu!

Serwis getmercy.org wystartował w dniu liturgicznego wspomnienia świętej s. Faustyny Kowalskiej, 5 października 2020 r. Przez 12 miesięcy rozwinęliśmy w nim 4 nowe sekcje, nową metodę komunikacji z użytkownikami oraz akcję Eucharystyczny maraton Get Mercy. Od początku posiada on trójjęzyczny interfejs: polski, angielski i hiszpański.

Projekt Get Mercy to w zamyśle Fundacji “Misericors” chrześcijańska, międzynarodowa, niekomercyjna platforma społecznościowa, umożliwiająca w nowy sposób głoszenie Miłosierdzia, promocję Dobra i empatii w Sieci oraz promocję Polski i polskiego wkładu w duchowe, chrześcijańskie dziedzictwo świata, z planowanymi komponentami technologii rozszerzonej rzeczywistości AR oraz streamingu online.

Bądź z nami, dołącz do społeczności Get Mercy!

 ♥ dodawaj Twoje intencje modlitewne, módl się za bliźnich > getmercy.org/intentions

♥ dziel się dobrymi uczynkami lub pomysłami na pomoc innym > getmercy.org/deeds

♥ opublikuj swoje świadectwo wiary, bo wiara mnoży się przez dzielenie > getmercy.org/testimony

♥ czytaj codziennie Słowo na dziś > getmercy.org/gospel

♥ poznaj lokalizacje Sanktuariów Bożego Miłosierdzia w Polsce i wybranych na świecie > getmercy.org/sanctuaries

♥ zobacz, gdzie w tym roku odbywały się Orszaki Trzech Króli > getmercy.org/orszak i procesje Bożego Ciała ze śpiewnikami Fundacji OTK i dywanami kwiatowymi > getmercy.org/bozecialo

 

Internauci mogą rejestrować się na Get Mercy podając jedynie swój e-mail oraz nadając nick – nie są zbierane żadne dane osobowe. Mogą korzystać z niego także bez rejestracji.

Chętni otrzymują codziennie 1 wiadomość Web Push z serwisu na swój telefon lub komputer – docieramy codziennie w ten sposób już do ponad 3 700 osób!


Serwis Get Mercy


W dniu 7 stycznia 2021 r. ruszył Eucharystyczny “maraton” Get Mercy.

Zaprzyjaźnieni kapłani odprawiają Msze św. w intencji Internautów, Dobroczyńców i w składanych przez Was intencjach modlitewnych w serwisie Get Mercy.

Zobacz więcej —> Msze święte z Get Mercy – za Was i w przesłanych przez Was intencjach!