Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Zapisz się na Pieszą Diecezjalną Pielgrzymkę z Bie...

Zapisz się na Pieszą Diecezjalną Pielgrzymkę z Bielska-Białej do Łagiewnik 2022

Do 30 kwietnia 2022 r., czyli do dnia wyjścia, można zapisać się na pieszą pielgrzymkę, która wyruszy z diecezji bielsko-żywieckiej, a dotrze do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Pątnicy przejdą stukilometrowym szlakiem podczas długiego weekendu na przełomie kwietnia i maja.

Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


Jak informują organizatorzy, diecezjalna pielgrzymka do Łagiewnik rozpocznie się 30 kwietnia, w kolejną rocznicę kanonizacji świętej siostry Faustyny Kowalskiej. Bielsko-żywieccy pielgrzymi wyruszą z Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bielsku-Białej Hałcnowie. Trasa pielgrzymki będzie prowadzić malowniczymi drogami Małopolski. Pątnicy dotrą do łagiewnickiego Sanktuarium tradycyjnie 3 maja., w liturgiczną uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

„W ubiegłych latach wśród pątników, którzy przeszli trasę z Bielska-Białej do Łagiewnik, dominowali młodzi ludzie z Podbeskidzia, ale szły także osoby z innych stron Polski, a nawet z zagranicy. Z powodu pandemii, w 2020 i 2021 r. organizatorzy pieszej pielgrzymki do Łagiewnik zaprosili do duchowej wędrówki, której towarzyszyło łączenie się w internetowej rzeczywistości. Można było uczestniczyć w specjalnych konferencjach oraz wspólnej modlitwie online” – czytamy na stronie internetowej diecezji bielsko-żywieckiej.

Zapisy na pielgrzymkę prowadzone w kilku punktach diecezji oraz w internecie, potrwają do 30 kwietnia. Szczegóły można znaleźć na stronie http://faustyna.diecezja.bielsko.pl/

Info za —> Małgorzata Pabis/Sanktuarium Bożego Miłosierdzia: Zapisz się na pielgrzymkę do Łagiewnik


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja