Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Zakończenie akcji “Różaniec Do Granic Nieba&...

Zakończenie akcji “Różaniec Do Granic Nieba” – Msza św. i czuwanie modlitewne w Bazylice św. Krzyża w Warszawie – 8 listopada 2020 – Transmisja online

W niedzielę 8 listopada 2020 r. w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie, Mszą św. o godz. 19.00 i czuwaniem modlitewnym zostanie zakończona została akcja “Różaniec Do Granic Nieba”. Transmisja internetowa Eucharystii i czuwania dostępna była w serwisie rozaniecdogranic.pl oraz na YouTube.

Strona internetowa akcji —> rozaniecdogranic.pl
Teksty modlitw —> https://rozaniecdogranic.pl/modlitwa
Rozważania różańcowe —> rozaniecdogranic.pl/rozwazania

Akt zawierzenia Matce Bożej, sługi bożego kard. Stefana Wyszyńskiego i Akt zawierzenia Sercu Jezusowemu:


Zachęcamy do, głębokiego i uroczystego (w miarę możliwości) przeżycia zakończenia Różańca do Granic Nieba, które będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę 08.11.2020. Prosimy wszystkich o zawierzenie się Sercu Jezusowemu i Matce Bożej (oczywiście, jeśli to zawierzenie jest zgodne z Twoją wolą i pragnieniem). Akty odmawiamy na sam koniec modlitwy. Tekst można znaleźć ⇒ TUTAJ. Zawierzenie jest duchowym dopełnieniem naszej pokuty i modlitwy. Jest też otwarciem na przyjęcie woli Bożej, w kolejne dni, miesiące i lata – wskazują Organizatorzy.

Do akcji „Różaniec Do Granic Nieba” włączyło się ponad 15 tysięcy punktów modlitwy w domach i rodzinach. Blisko 1500 parafii, około 300 zakonów i klasztorów oraz 230 hospicjów, zakładów karnych, szpitali, przydrożnych krzyży oraz kaplic.

Zobacz też —> Inauguracja akcji “Różaniec Do Granic Nieba” – Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej – 1 listopada 2020 – Transmisja online


Dołącz do Get Mercy – dodawaj swoje intencje, wspieraj innych modlitwą i postem: