Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

XXI Targi Wydawców Katolickich w Lublinie – ...

XXI Targi Wydawców Katolickich w Lublinie – 20-22 listopada 2018

W dniach od 20 – 22 listopada 2018 r. w godzinach od 9.00 – 18.00 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na terenie Collegium Jana Pawła II odbywają się XXI Targi Wydawców Katolickich organizowane przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich wraz z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim. Swój udział zapowiedziało 40 oficyn wydawniczych z całej Polski.

Zobacz szczegółowy —> Program Targów

Targi mają być okazją dla społeczności Lublina i okolic do zapoznania się z najnowszą ofertą wydawców katolickich. Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem abp. Stanisława Budzika – Metropolity Lubelskiego, Krzysztofa Żuka – Prezydenta Miasta Lublina oraz ks. prof. Antoniego Dębińskiego – Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Uroczyste otwarcie Targów nastąpiło w pierwszym dniu, we wtorek 20 listopada o godz. 10.00. Otwarcia dokonał ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński – Rektor KUL.

W tym roku Targi zostały również ubogacone koncertem – programem muzyczno-poetyckim w wykonaniu Leszka Długosza: POLONEZ LISTOPADOWY. (Wiersze i piosenki). Program ten koncentruje się wokół 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Koncert odbył się 2. dnia Targów, w piątek 21 listopada 2018 r. o godz. 19.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Wstęp na Targi jak i na koncert jest wolny dla publiczności.

Info za —> Stowarzyszenie Wydawców Katolickich / BP KEP: Zaproszenie na XXI Targi Wydawców Katolickich

Zbliżają się 21. Targi Wydawców Katolickich w Lublinie. Potrwają od 20 do 23 listopada. W czwartkowym poranku „Siódma 9”…

Opublikowany przez Siódma9.pl – poranek rozgłośni katolickich Czwartek, 15 listopada 2018