Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

SuperMoc dla Życia. Dzień 8 – Przystanek Gró...

SuperMoc dla Życia. Dzień 8 – Przystanek Grójec

Po porannej Mszy świętej rozpoczęliśmy kolejny dzień biegu. Dzisiejszy dzień był bardzo wymagający. Pierwsze 9 km Natalia pokonała w towarzystwie Beaty. Po kolejnych 13 km, przesiadła się na rower. Opady śniegu i niska temperatura potęgowały duże zmęczenie. Dlatego zdecydowaliśmy, że zatrzymamy się wcześniej – w Grójcu, jednocześnie pozostawiając 20 km zaplanowanej na dziś trasy. – Pamiętam, że ostatnim razem, kiedy biegłam z Krakowa do Warszawy dzień 8 był najgorszym dniem. Tak było i tym razem. Po 22 km biegu i przerwie w ogóle nie miałam sił ani ochoty wsiąść na rower. Było zimno, śnieg zacinał po twarzy, jechało się ciężko. Chciało mi się płakać i chciałam wracać do domu, ale z drugiej strony przecież robię to z myślą o wielkich bohaterach – Krzysiu i Patryku! Dzięki mojej ekipie zebrałam się w garść i pokonałam dystans do Grójca. Wiem, że damy radę, bo wszystko to robimy dla chłopców! – relacjonuje Natalia.

Na trasie otrzymywaliśmy mnóstwo słów wsparcia, a nawet zdjęcie z zaciśniętymi kciukami! Dziękujemy za wszystkie słowa #superwsparcia! Niecierpliwie oczekują nas także wspaniali ludzie przyjmujący nas na nocleg w kolejnych dniach. Jesteście fantastyczni, cudownie poznawać na trasie tak wielkie serca! Dziś zatrzymaliśmy się na noclegu w hotelu „Niespodzianka” w Gruszowcu koło Grójca. Serdecznie dziękujemy za okazaną nam życzliwość!

Jutro przed nami wymagający dzień. Cały trud, wysiłek i zmęczenie ofiarujemy dla chłopaków – Krzysia i Patryka, dla których warto walczyć z wszystkimi przeciwnościami. Zachęcamy do pomocy – wpłacania symbolicznych złotówek na konta fundacyjne chłopaków, podpisywanie petycji oraz modlitwę!

NUMER KONTA KRZYSIA:
94 1750 0012 0000 0000 2068 7444
Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom „LIVER”
Darowizna na rzecz Ochmańskiego Krzysia

NUMER KONTA PATRYKA:
65 1060 0076 0000 3380 0013 1425
Fundacja Siepomaga
Tytułem: „5541 Patryk Galia darowizna”


WESPRZYJ AKCJĘ #POPIEŁUSZKO2017.PL
–> KLIKNIJ

Popieluszko2017_Misericors