PODZIEL SIĘ

Spowiedź wielkopostna w Sanktuarium Bożego Miłosie...

Spowiedź wielkopostna w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – Wielki Post 2018

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach kapłani dyżurują w konfesjonałach w Wielkim Pości codziennie, w bazylice od 8:00-19:00 (od Wielkiego Czwartku do godziny 17:45), natomiast w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny od 6:00-7:30, 16:30-17:00.

Ponieważ w Wielkim Tygodniu konfesjonały są oblężone, dlatego nie warto odkładać spowiedzi na ostatnie dni przed świętami wielkanocnymi.


Największe cuda miłosierdzia Bożego dokonują się w konfesjonale, bo to powstawanie ze śmierci grzechu do życia. Pan Jezus powiedział do św. Siostry Faustyny:

Powiedz duszom, gdzie mają szukać pociech, to jest w trybunale miłosierdzia; tam są największe cuda, które się nieustannie powtarzają. Aby zyskać ten cud, nie trzeba odprawić dalekiej pielgrzymki ani też składać jakichś zewnętrznych obrzędów, ale wystarczy przystąpić do stóp zastępcy Mojego z wiarą i powiedzieć mu nędzę swoją, a cud miłosierdzia Bożego okaże się w całej pełni. Choćby dusza była jak trup rozkładająca się i choćby po ludzku już nie było wskrzeszenia, i wszystko już stracone – nie tak jest po Bożemu, cud miłosierdzia Bożego wskrzesza tę duszę w całej pełni. O biedni, którzy nie korzystają z tego cudu miłosierdzia Bożego; na darmo będziecie wołać, ale będzie już za późno (Dz. 1448).

Info za —> Faustyna.pl: Największe cuda miłosierdzia Bożego