Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Spotkanie z poezją i słuchaczami audycji “Sł...

Spotkanie z poezją i słuchaczami audycji “Słowem dotykam świata” Radia Warszawa – Ks. Marek Chrzanowski FDP i Weronika Ostrowska – 28 czerwca 2022

Ks. Marek Chrzanowski FDP i red. Weronika Ostrowska, prowadzący audycję “Słowem dotykam świata” emitowaną w Radiu Warszawa, zaprosili słuchaczy na spotkanie autorskie we wtorek 28 czerwca 2022 r. Tego wieczora kawiarnia w warszawskiej restauracji Amicus pękała w szwach!

– Jak ktoś tylko ma ochotę na to, żeby na początku wakacji odpłynąć, zatrzymać się w pędzącym świecie i pobyć, to nasze spotkanie będzie idealne – mogliśmy przeczytaj w zaproszeniu na spotkanie.

Kawiarniana atmosfera, poezja i spotkanie poza studiem radiowym… tak wyglądała ostatnia w tym sezonie audycja „Słowem dotykam świata” prowadzona przez red. Weronikę Ostrowską i ks. Marka Chrzanowskiego FDP. Podczas wydarzenia piosenki do tekstów ks. Marka grał zespół (śpiew Milena Dworznikowska, gitara – Mikołaj Jabrzyk, bas – Marek Wdowiak). Autorem muzyki była Milena Dworznikowska.

Słuchacze bardzo licznie nadesłali zgłoszenia swoich wierszy do zabawy poetyckiej „Złam pióro”, którą zaproponowali im ks. Marek i Weronika Ostrowska.

Zobacz więcej / wiersze laureatów konkursu —> Radio Warszawa: Spotkanie z poezją i słuchaczami „Słowem dotykam świata” [PUBLIKUJEMY WIERSZE]


Audycje “Słowem dotykam świata”dostępne są —> tutaj:

 

Źródło —> radiowarszawa.com.pl: Słowem dotykam świata

Zobacz też:

Ks. Marek Chrzanowski FDP na Misericors

Strona internetowa ks. Marka

Profil ks. Marka na Facebooku


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja