PODZIEL SIĘ

Spotkanie “Warszawa modli się za misje i prz...

Spotkanie “Warszawa modli się za misje i prześladowanych chrześcijan – Indie”, 11 lutego 2019 – Zaproszenie

Zespół Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego w Warszawie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu “Warszawa modli się za misje”, które odbędzie się w poniedziałek 11 lutego 2019 r. o godzinie 19:00 w Ośrodku przy ul. Korowodu 20 na warszawskim Ursynowie.

Zapraszamy do udziały w wydarzeniu „Warszawa modli się za misje i prześladowanych”. Już 11 lutego będziemy łączyć się…

Opublikowany przez Salezjański Ośrodek Misyjny Niedziela, 10 lutego 2019

 

Wydarzenie —> na Facebooku

W lutym pragniemy łączyć się modlitwą z Indiami. Najpierw zaprezentujemy Wam, jak wygląda w tym kraju salezjańska działalność misyjna. Ponadto przybliżymy też problem prześladowań chrześcijan w Indiach. Obie kwestie pomoże nam zgłębić nasz gość, Nirav Parmar, urodzony w hinduskim stanie Gujarat, który pracował w tamtejszej salezjańskiej organizacji Dristi Don Bosco, a obecnie studiuje w Warszawie. W najważniejszej części wydarzenia pragniemy przedstawić omówione tematy Bogu trwając w Adoracji przed Najświętszym Sakramentem.

Salezjanie w Indiach mimo trudniej sytuacji niosą radość i nadzieję! Zostało to docenione! Organizacja Bosconet z Nowego Delhi otrzymała nagrodę “Art4Peace” (Sztuka dla pokoju). Jest ona wyrazem uznania za wielki wkład, jaki wniosło Zgromadzenie Salezjańskie na polu edukacji i rozwoju społecznego.

Czekamy na Ciebie w poniedziałek 11 lutego 2019 roku o godzinie 19:00 w Salezjańskim Ośrodku Misyjnym w Warszawie. Zachęcamy też do przyprowadzenia swoich znajomych! Razem z nami pomódl się w intencji MISJI i prześladowanych chrześcijan!

– piszą Organizatorzy.

Info za —> misjesalezjanie.pl: Warszawa modli się za misje i prześladowanych – Indie