PODZIEL SIĘ

“Słowo od serca” – Dariusz Kowal...

“Słowo od serca” – Dariusz Kowalski na Drugą Niedzielę Adwentu 2018 – Salve NET

“Słowo od serca” to budujące świadectwa znanych osób. W Drugą Niedzielę Adwentu – 9 grudnia 2018 roku – Słowem dzieli się znakomity aktor Dariusz Kowalski. Realizacja: Salve NET.

II Niedziela Adwentu, 9.12.2018 r. (Łk 3, 1-6)

– Ewangelia to nie bajka. To jest konkret. Dzisiejszy fragment mi o tym przypomina. To są fakty, to się działo naprawdę – mówi Dariusz Kowalski.

– Bóg wchodzi w historię świata, konkretną i wypełnia to, co zapowiadał od dawna. Bóg jest Panem historii. Wchodzi dokładnie tak, jak zapowiedział. To jest wielka radość i nadzieja, że to się dzieje naprawdę – tłumaczy – Słowo, prawda, zawsze jest schowane. Trzeba pewnego wysiłku, żeby do niego dotrzeć.

Słowo zostało skierowane na pustyni. To, co najważniejsze dla mojego życia, to ta perła gdzieś schowana. Bóg też będzie mówił do mnie na pustyni, więc żeby usłyszeć to Słowo, to muszę stworzyć w sobie do tego warunki. Muszę wyjść na pustynię – dodaje.

Info za —> Salve NET: Ewangelia to nie bajka – Dariusz Kowalski (II Niedziela Adwentu)

Ewangelia to nie bajka. To jest konkret. Dzisiejszy fragment mi o tym przypomina. To są fakty, to się działo naprawdę – #DariuszKowalski#Adwent #SłowoOdSerca #Ewangelia #IINiedzielaAdwentu

Opublikowany przez Salve NET Czwartek, 6 grudnia 2018