PODZIEL SIĘ

Róża dla Jezusa Miłosiernego

Róża dla Jezusa Miłosiernego

Taniec, modlitwa i… białe róże! W Białą Sobotę, 2 kwietnia 2016 roku o godzinie 13.00, na Rynku Głównym w Krakowie po raz kolejny odbędzie się akcja „Róża dla Jezusa Miłosiernego”.

– Tańczymy TANIEC WIELKANOCNY! Modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Dzielimy się Różą – znakiem MIŁOŚCI i MIŁOSIERDZIA! – by zaprosić ludzi na Święto Bożego Miłosierdzia  mówią organizatorzy akcji „Róża dla Jezusa Miłosiernego”.  Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę przed Niedzielą Miłosierdzia na Rynku Głównym w Krakowie.

Przygotowania już trwają. Jak zapewniają organizatorzy akcji „Róża dla Jezusa” – parafia Osieczany i Diakonia Miłosierdzia Ruchu Światło-Życie – dzieło otoczone jest modlitwą. Odbywają się też próby tańca. Próba generalna zaplanowana jest w dniu wydarzenia – w sobotę 2 kwietnia o godz. 10.00  w Hali Wisły (ul. Reymonta). Taniec Wielkanocny w białych strojach ma pokazać radość ze Zmartwychwstania. A białe róże, wręczane turystom na Rynku Głównym, to wyjątkowe zaproszenie na Święto Miłosierdzia!