Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotka...

Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotkanie” – Józef Broda – Odcinek 3

Siadamy do stołu kolejny raz. Jesteśmy razem, słuchając, dzieląc się słowem. Kolejny raz możemy odpowiedzieć… zróbmy to! Zapraszamy Was – usiądźcie! Niech Dobry nasz Bóg działa! Odcinek 3. Rekolekcji Wielkopostnych 2023 “Spotkanie”, przygotowanych przez sercański portal ewangelizacyjny profeto.pl, Zaprasza Józef Broda. Odcinek miał premierę w poniedziałek 6 marca 2023 r.

Odcinki rekolekcji “Spotkanie” ukazują się od 27 lutego 2023 r. w kolejne poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu.

Zobacz wszystkie odcinkiRekolekcji Wielkopostnych 2023 “Spotkanie

Organizatorzy: Na kolejne odcinki zapraszamy w poniedziałki i czwartki na portal profeto.pl, do Radia Profeto i do naszych mediów społecznościowych: www.instagram.com/profeto_pl oraz www.facebook.com/profetopl. Zainteresowani mogą zostawić ⇒ swojego e-maila i zostaną powiadomieni o kolejnych odcinkach.

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Źródło —> profeto.pl: Rekolekcje Wielkopostne 2023 – “Spotkanie” – Józef Broda – Odcinek 3

Copyright © Fundacja Profeto.pl 2023)

Posłuchaj zaproszenia na Rekolekcje Wielkopostne 2023 “Spotkanie”:

Fundacja Profeto.pl – Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych. Poprzez portal i radio Profeto dociera codziennie do tysięcy osób ze Słowem Bożym, rekolekcjami on-line, relacjami z wydarzeń ewangelizacyjnych i chrześcijańską muzyką. Dzięki działalności charytatywnej Fundacja pomaga osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą. Najnowszym dziełem Fundacji jest budowa specjalistycznego centrum pomocy „Archipelag – Wyspy Wolne od Przemocy”.

Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja