Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Rekolekcje Wielkopostne 2020 od profeto.pl –...

Rekolekcje Wielkopostne 2020 od profeto.pl – “Męska Modlitwa” – ks. Michał Olszewski SCJ i o. Michał Legan OSPPE – Zaproszenie

Sercański portal ewangelizacyjny profeto.pl przygotował na Wielki Post 2020 roku internetowe rekolekcje pt. “Męska Modlitwa”, które poprowadzi duet o. Michał Legan OSPPE i ks. Michał Olszewski SCJ. Rekolekcje, prezentujące sylwetki mężczyzn Starego Testamentu, mają 9 odcinków i będą publikowane w poniedziałki i czwartki Wielkiego Postu, począwszy od 2 marca 2020.

– Wielki Post – czas przemiany mojej i Twojej. Czas, który każdy przeżywa sam z Jezusem. Zapraszamy Was na rekolekcje, które pozwolą nam spotkać się z wyjątkowymi ludźmi… z mężami Starego Testamentu. Rekolekcje głoszą nasi ojcowie – Michał Legan, paulin i Michał Olszewski, sercanin. Koniecznie prześlijcie tę wiadomość dalej. Spotykamy się jak zawsze w poniedziałki i czwartkizapraszają twórcy projektu.

Fundacja “Misericors” jest jednym z patronów medialnych cyklu!

Wideo —> profeto.pl: Rekolekcje Wielkopostne 2020 – “Męska Modlitwa” – ks. Michał Olszewski SCJ o. Michał Legan OSPPE – Zapowiedź  (Copyright © Fundacja Profeto.pl 2019)

Informacja nadesłana / profeto.pl / KPG


Profeto.pl —> na Facebooku | na YouTube | na Twitterze

Radio Profeto —> WWW / Facebook

Czy wiesz jak się modlić Słowem na co dzień? Zobacz wprowadzenie —> ks. Michała Olszewskiego SCJ

Ojciec Michał Legan OSPPE —> na YouTube

Opublikowany przez profeto.pl Czwartek, 27 lutego 2020