PODZIEL SIĘ

Proszę o modlitwę w intencji zamordowanych na Sri ...

Proszę o modlitwę w intencji zamordowanych na Sri Lance – Przewodniczący Episkopatu Polski – Wielkanoc 2019

Proszę o modlitwę w intencji zamordowanych niewinnych ludzi oraz wszystkich dotkniętych tą tragedią – napisał na Twitterze abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski w niedzielę 21 kwietnia 2019 roku. Przewodniczący Episkopatu zapewnił o swojej duchowej łączności z rodzinami i bliskimi ofiar ataków terrorystycznych dokonanych w Niedzielę Wielkanocną w kościołach i hotelach na Sri Lance.

Proszę o modlitwę w intencji zamordowanych niewinnych ludzi na Sri Lance oraz wszystkich dotkniętych tą tragedią …

Opublikowany przez Abp Stanisław Gądecki Niedziela, 21 kwietnia 2019

 

„Proszę o modlitwę w intencji zamordowanych w Sri Lance niewinnych ludzi oraz wszystkich dotkniętych tą tragedią. Łączę się duchowo z ich rodzinami i bliskimi. Nie dajmy zwyciężyć złu i bądźmy narzędziami pokoju, którego tak bardzo wszyscy potrzebujemy” – napisał abp Stanisław Gądecki na Twitterze.

Do serii ataków terrorystycznych na Sri Lance doszło w Niedzielę Wielkanocną rano w hotelach i podczas Mszy Świętych w chrześcijańskich kościołach.  Jak podała agencja Associated Press do wybuchów doszło prawie jednocześnie w sześciu miejscach:  w kościołach w Kochchikade, Negombo i Batticaloa oraz w trzech hotelach w Kolombo. Podawana liczba ofiar wciąż rośnie.

Info za —> BP KEP: Przewodniczący Episkopatu: Proszę o modlitwę w intencji zamordowanych na Sri Lance

Zobacz też —> ekai.pl: Krwawe zamachy na kościoły i hotele Sri Lanki