Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Ponad 1000 intencji modlitewnych w serwisie Get Me...

Ponad 1000 intencji modlitewnych w serwisie Get Mercy! – 6 września 2022

We wtorek 6 września 2022 r. liczba intencji modlitewnych opublikowanych na platformie społecznościowej Get Mercy przekroczyła tysiąc! Internauci samodzielnie publikują na getmercy.org prośby o modlitwę w osobistych intencjach oraz deklarują modlitwę za innych lub post.

Na Get Mercy można dodawać także swoje > DOBRE UCZYNKI lub > ŚWIADECTWA wiary, miłosierdzia i doznanych łask.

Platforma Get Mercy to także > BAZA i MAPA SANKTUARIÓW BOŻEGO MIŁOSIERDZIA oraz sekcja > SŁOWO NA DZIŚ z tekstami Ewangelii na każdy dzień oraz informacjami o obchodach liturgicznych, ciekawych wydarzeniach i modlitwami. Internauci mogą zapisywać się na POWIADOMIENIA PUSH, wysyłane na ich komputery lub smartfony, aby otrzymywać codzienne powiadomienie z linkiem do nowej publikacji w tej właśnie sekcji.

Każdy może > DODAĆ SWOJE KONTO w serwisie – wystarczy wybrać dla siebie nick oraz wskazać e-mail do potwierdzenia procedury (nie ma potrzeby podawania żadnych innych danych!)

Serwis getmercy.org wystartował w dniu liturgicznego wspomnienia świętej s. Faustyny Kowalskiej, 5 października 2020 r.

Projekt Get Mercy to w zamyśle Fundacji “Misericors” chrześcijańska, międzynarodowa, niekomercyjna platforma społecznościowa, umożliwiająca w nowy sposób głoszenie Miłosierdzia, promocję Dobra i empatii w Sieci oraz promocję Polski i polskiego wkładu w duchowe, chrześcijańskie dziedzictwo świata, z planowanymi komponentami technologii rozszerzonej rzeczywistości AR oraz streamingu online.

Od początku posiada on trójjęzyczny interfejs: polski, angielski i hiszpański.

W dniu 7 stycznia 2021 r. ruszył Eucharystyczny “maraton” Get Mercy.

Zaprzyjaźnieni kapłani odprawiają Msze św. w intencji Internautów, Dobroczyńców i w składanych przez użytkowników w serwisie intencjach modlitewnych.

Zobacz więcej —> Msze święte z Get Mercy – za Was i w przesłanych przez Was intencjach!

Serwis Get Mercy – Miłosierdzie w praktyce!