Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Pierwsze po wakacjach spotkanie “Faustinum&#...

Pierwsze po wakacjach spotkanie “Faustinum” w Łagiewnikach – 15 września 2018

W sobotę 15 września 2018 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie krakowskiej wspólnoty Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia “Faustinum”.

Pierwsze po wakacjach spotkanie "Faustinum"15 września b.r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Piątek, 14 września 2018

 

Osoby uczestniczące w formacji podstawowej będą przeżywać ten rok pod hasłem: „Żyć ufnością” i wezmą udział w konferencjach z cyklu: „W szkole ufności św. Siostry Faustyny” oraz z cyklu biblijnego: „Postawa ufności w Piśmie Świętym”. Grupa permanentna przeżyje ten rok pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”.

W czasie spotkań, także dzięki zaproszonym gościom, uczestnicy będą mogli poznać bliżej Osobę Ducha Świętego i Jego rolę w życiu chrześcijanina oraz odkrywać dary i owoce Ducha Świętego w życiu św. Siostry Faustyny.

Siostry Matki Bożej Miłosierdzia serdecznie zapraszają na spotkania wszystkich Członków i Wolontariuszy Stowarzyszenia „Faustinum”, a także osoby zainteresowane przynależnością do Stowarzyszenia oraz formacją w szkole duchowości św. Siostry Faustyny. Spotkania formacyjne odbywają się w każde III soboty miesiąca. Więcej informacji na —> www.faustinum.pl

Stowarzyszenie “Faustinum”, erygowane w 1996 roku przez metropolitę krakowskiego kard. Franciszka Macharskiego jako dzieło apostolskie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, zrzesza kapłanów, osoby konsekrowane i świeckie, które pragną świadectwem życia, czynem, słowem i modlitwą uczestniczyć w misji głoszenia światu orędzia Miłosierdzia, które Jezus przekazał św. Siostrze Faustynie. Głównym zadaniem „Faustinum” jest formacja apostołów Bożego Miłosierdzia, którą siostry prowadzą w kilku językach. Stowarzyszenie zrzesza ponad 18 000 wolontariuszy i członków z 88 krajów świata.

Info za —> Faustyna.pl: Pierwsze po wakacjach spotkanie „Faustinum” w Łagiewnikach