Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Pierwsze Piątki Małżonków w Sanktuarium św. Jana P...

Pierwsze Piątki Małżonków w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie

W ramach Pierwszych Piątków Małżonków, które odbywają się co miesiąc w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie zapraszamy na najbliższe spotkanie w piątek, 4 października 2019 r.

fot. Sanktuarium św. Jana Pawła II

O godz. 17:00 sprawowana będzie Eucharystia, a następnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie zabraknie też modlitwy za małżeństwa przeżywające trudności oraz błogosławieństwa małżonków Najświętszym Sakramentem.

Info za —> Archidiecezja Krakowska: Pierwsze Piątki Małżonków w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie

PIERWSZE PIĄTKI MAŁŻONKÓW – to droga prowadząca od pojednania z Bogiem w Sakramencie Pokuty i Pojednania, poprzez EUCHARYSTIĘ do „rodziny silnej Bogiem.”

PIERWSZE PIĄTKI MAŁŻONKÓW – to doświadczenie wpływu zbawiennej mocy płynącej z Sakramentu Pokuty i Pojednania oraz z pełnego udziału w Eucharystii na codzienność życia małżeńskiego i rodzinnego.

PIERWSZE PIĄTKI MAŁŻONKÓW – to zaczerpnięcie łaski uświęcającej uzdalniającej do większej radości z doświadczanego dobra i pomocnej w dźwiganiu trudności, które po ludzku przerastają człowieka.

PIERWSZE PIĄTKI MAŁŻONKÓW – to zaproszenie małżonków do odprawienia Nabożeństwa Dziewięciu Pierwszych Piątków Miesiąca i możliwość uzyskania związanych z tym łask, o których Pan Jezus zapewnił w objawieniach św. Małgorzacie Marii Alacoque.

Zobacz więcej —> Sanktuariumjp2.pl: Pierwsze piątki małżonków