PODZIEL SIĘ

Pierwsza w tym roku “Ewangelizacja na Barce&...

Pierwsza w tym roku “Ewangelizacja na Barce” już 2 czerwca – dołącz!

Ewangelizacja_na_Barce_2017_pl

Ewangelizacja na Barce,  inicjatywa która zapisała się już w duchowości krakowskiej, startuje w tym roku 2 czerwca (piątek) o godz. 19.00 spod Mostu Grunwaldzkiego. Tym razem kapitanem Rejsu Statkiem Nimfa będzie ks. Krzysztof Wernicki SAC, pallotyn – na co dzień posługujący na Kopcu niedaleko Wadowic.

Ewangelizacja na Barce to spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. To doświadczenie świadectwa uczniów Chrystusa. To głoszenie Dobrej Nowiny o Jezusie i zaproszenie do przyjęcia Go jako swojego Pana i Zbawiciela.

Rejestracja odbywa się na stronie Radia nowohuckie.PL http://nowohuckie.pl/ewangelizacja-na-barce-rejestracja/ – tam można się zapisać i przyjść aby posłuchać Słowa Bożego, doświadczyć żywego Boga i przyjąć Go do swojego Serca. Organizatorem spotkań jest Krakowska Żegluga Pasażerska i Fundacja nowohuckie.PL. Zaprosiliśmy do współpracy wspólnotę NAMARKA, która będzie posługiwać w czasie spotkań.

W czasie spotkania będą zbierane dobrowolne ofiary, z  których 10 zł. od osoby będzie przeznaczone na obsługę wydarzenia, a pozostała kwota na działalność ewangelizacyjną Fundacji nowohuckie.pl

Transmisja z wydarzenia na stronie Radia nowohuckie.PL

Czytaj całość / dołącz do akcji —> nowohuckie.pl: EWANGELIZACJA NA BARCE – REJESTRACJA

               

Powiązane posty