PODZIEL SIĘ

Pielgrzymka Słowaków do Sanktuarium Bożego Miłosie...

Pielgrzymka Słowaków do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach – 6 maja 2017

W sobotę, 6 maja 2017 roku do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, przybyła po raz trzynasty Pielgrzymka Słowaków, organizowana przez Radio Lumen.

Zobacz —> Fotorelację 1 oraz Fotorelację 2

Wkrótce więcej informacji.


W sobotę, 6 maja 2017 r., do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach już po raz 13. przybędzie doroczna pielgrzymka katolików ze Słowacji organizowana przez „Radio Lumen”. Przybywa w niej ok. 25 000 pątników z całej Słowacji.

Uroczystej Eucharystii o 10:30 przewodniczyć będzie bp Štefan Sečka z diecezji spiskiej w koncelebrze z wieloma kapłanami, którzy przybędą z pielgrzymami. O 14.15 s. M. Blanka Krajčíková ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia wygłosi konferencję zatytułowaną „Matka Miłosierdzia i pokuta w życiu św. Faustyny”. Pielgrzymkę zakończy modlitwa w Godzinie Miłosierdzia (15:00) i Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz pasterskie błogosławieństwo.

Program pielgrzymki tradycyjnie transmitowany będzie przez katolickie Radio „Lumen”, dzięki czemu w sposób duchowy będą uczestniczyć w niej także ci, którzy z wielu powodów nie mogą fizycznie przybyć do Łagiewnik.

Info za —> Faustyna.pl: Największa doroczna pielgrzymka do Łagiewnik

© Copyright by Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

Powiązane posty