Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Pielgrzymka do Skalnego Sanktuarium Bożego Miłosie...

Pielgrzymka do Skalnego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na górze Butkow na Słowacji – 19 maja 2018

W sobotę 19 maja 2018 r. odbędą się doroczne, majowe uroczystości w Skalnym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Słowacji. Na górze Butkow uroczystej Eucharystii o 15.30 przewodniczyć będzie bp Tomáš Galis, pasterz diecezji żylińskiej.  Część pielgrzymów wcześniej pojawi się u stóp góry Butkow, by wejść na miejsce celebry pod Krzyżem szlakiem Drogi krzyżowej usytuowanej na jej stoku.

Opublikowany przez Misericors PL 17 maja 2018

 

O godzinie 15.00 siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia ze Słowacji i z klasztoru w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach poprowadzą modlitwę w Godzinie Miłosierdzia i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Przed Mszą św. Ksiądz Biskup poświęci nową, monumentalną figurę Matki Bożej Miłosierdzia. Będzie to kolejny obiekt na Górze Butkov po: Krzyżu, pomnikach św. Siostry Faustyny i św. Jana Pawła II oraz kaplicy Miłosierdzia Bożego.

Wszyscy uczestnicy tej uroczystości otrzymają w darze piękny modlitewnik „Różaniec ze św. Siostrą Faustyną w Skalnym Sanktuarium Bożego Miłosierdzia”, który ukazał się w Wydawnictwie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia „Misericordia” w języku polskim i słowackim.

Info i foto za —> Faustyna.pl: Pielgrzymka do Skalnego Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

© Copyright by Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia