Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” 3/2024 – ...

“Orędzie Miłosierdzia” 3/2024 – 131. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach dostępny jest 131. numer kwartalnika “Orędzie Miłosierdzia” (3/2024) na lipiec, sierpień i wrzesień 2024 roku. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Szczegółowa prezentacja nowego numeru oraz archiwalne wydania są dostępne w Internecie na stronie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

Orędzie Miłosierdzia 131

fot. faustyna.pl/ed.

W 131. numerze kwartalnika możemy przeczytać o dziele Koronki za konających, tekst s. Gaudii Skass ISMM zatytułowany „Zeszyty miłości pełne” i drugi odcinek artykułu s. Elżbiety Siepak ISMM o nieznanych epizodach z historii Łagiewnik.

W cyklu spotkania z pielgrzymami s. Faustia Szabová ISMM rozmawia z Wesley Guillen, zawodowym koszykarzu, o apostolstwie cierpienia. O Mojżeszu w świetle Bożego miłosierdzia pisze s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM, ks. Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: Czy Bóg jest w małych, zwyczajnych, codziennych sprawach? Czy tylko w tych wielkich?. Ksiądz. Karol Dąbrowski kontynuuje temat o pokorze w pismach i życiu św. Faustyny.

Ponadto w numerze są świadectwa, modlitwa w Godzinie Miłosierdzia, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info i foto na podstawie —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

Zobacz też:

Przewodnik QR kod po łagiewnickim Sanktuarium

Godzina Miłosierdzia i Koronka na You Tube

Niedzielne homilie z Łagiewnik na You Tube

⇒ Nowa seria podcastów z „Dzienniczkiem” św. Siostry Faustyny

⇒ Rocznice w 2024 roku


Kwartalnik “Orędzie Miłosierdzia” ma charakter informacyjno-formacyjny i jest w całości poświęcone tematyce miłosierdzia Bożego i ludzkiego oraz życiu i misji św. Siostry Faustyny. Wychodzi w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach od 1987 r., początkowo tylko dwa razy w roku (na Święto Miłosierdzia i 5 października – rocznicę śmierci Siostry Faustyny), a od 1996 r. – jako kwartalnik i organ prasowy Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia „Faustinum”.

Zobacz więcej —> „Orędzie Miłosierdzia” Kwartalnik


Polecamy:

Wideo —> Blisko Rahamim: Zeszyty Miłości Pełne – Zwiastun | s. Gaudia Skass


Misericors znaczy miłosierny! Dołącz ⇒ do akcji Razem możemy więcej!