Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

“Orędzie Miłosierdzia” – 107. nu...

“Orędzie Miłosierdzia” – 107. numer kwartalnika Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia dostępny  jest kolejny, 107. numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia”. Kwartalnik rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Archiwalne numery są dostępne w internecie na stronie faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.

Nowy numer "Orędzia Miłosierdzia"W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia już jest dostępny kolejny, 107. numer kwartalnika…

Opublikowany przez Siostra Maria Helena Kowalska Poniedziałek, 2 lipca 2018

 

W numerze 107. “Orędzia Miłosierdzia” można przeczytać o miłosierdziu bł. Hanny Chrzanowskiej, peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny na Łotwie, budowie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku i rozmowę z s. Alicją Kaszczuk, zwaną „Polską matką Teresą” lub „Aniołem Afryki”.

„W szkole św. Faustyny” ks. Karol Dąbrowski pisze o pragnieniach Jezusa zapisanych na kartach jej „Dzienniczka”, ks. Piotr Szweda odpowiada na pytanie: Jakie jest znaczenie uczynków miłosierdzia.

Ponadto w numerze niezwykle przemawiające świadectwa ludzi, którzy doświadczyli w sposób spektakularny miłosiernej miłości Boga, rozważania „Anny” nad tekstami z „Dzienniczka” św. Siostry Faustyny, Poczta „Faustinum”, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

Info za —> Faustyna.pl: Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”