PODZIEL SIĘ

Noc Miłosierdzia – Odmów Koronkę do Bożego M...

Noc Miłosierdzia – Odmów Koronkę do Bożego Miłosierdzia 6 kwietnia 2019 o godz. 3.00 w nocy

Nocna modlitwa Koronką do Bożego Miłosierdzia – reakcja przeciwko handlowi ludźmi! Kwietniowa “Noc Miłosierdzia” przypada z 5 na 6 kwietnia 2019 r. dokładnie o godzinie 3.00!

Zbliża się kolejna Noc Miłosierdzia – Noc modlitwy za Ofiary handlu ludźmi, za współczesnych niewolników…Możesz dołączyć odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 3:00 w noc z 5 na 6 kwietnia.

Opublikowany przez Sieć Bakhita Czwartek, 4 kwietnia 2019

 

Sieć Bakhita zachęca, aby w pierwsze soboty miesiąca (dokładniej z piątku na sobotę) o godz. 3:00 w nocy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia za wszystkich udręczonych, poniżanych, okradanych z wolności, których życie zostało podeptane i zmiażdżone… za pogrążonych w mrokach…

Tej nocy, z 5 na 6 kwietnia 2019 r., módlmy się o godz. 3.00 za wstawiennictwem św. Bakhity: “Twoją mocą Jezu. Niech wszystkie osoby żyjące w sytuacjach niewolnictwa, Ofiary Handlu Ludźmi, powstaną z mar do życia!”

Jezu, ufam Tobie! Św. Bakhito – módl się za nimi!


Każdego miesiąca mamy konkretną intencję i ogarniamy modlitwą różne grupy osób. Intencję tę przesyłamy wszystkim, którzy zgłaszają swój udział i z różnych miejsc włączają się w nocne wołanie. Stworzyła się już całkiem pokaźna wspólnota nocnych wystawienników —> dołącz