Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Moja Niedziela – Ks. Jerzy Jastrzębski na Ur...

Moja Niedziela – Ks. Jerzy Jastrzębski na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – rok C, 24 listopada 2019

Rozważanie na niedzielę 24 listopada 2019 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, rok C – w ramach cyklu “Moja niedziela” realizowanego przez Archidiecezję Warszawską, przygotował ks. Jerzy Jastrzębski.

“Chrystus buduje swoje królestwo mówiąc do dobrego łotra: dziś ze mną będziesz w raju”.

Zobacz też:

Kazanie na niedzielę 24 listopada 2019 –  o. Adam Szustak OP – CNN#154

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Niedziela, 24 listopada 2019

Franciszkańskie rozważanie “Daję Słowo” na niedzielę 24 listopada 2019


Wideo za —> Archidiecezja Warszawska: Moja Niedziela – ks. Jerzy Jastrzębski


Archidiecezja warszawska wznawia od niedzieli 17 listopada 2019 r. cotygodniowe video-komentarze pt. “Moja niedziela”. W związku z przygotowaniami do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego, księża – autorzy komentarzy liturgicznych będą odnosili się również do myśli i posługi Prymasa Tysiąclecia.

– Miałem to szczęście, że słuchałem kard. Wyszyńskiego osobiście jako kleryk warszawskiego seminarium – wspomina ks. Bogdan Bartołd, proboszcz archikatedry warszawskiej, gdzie zrealizowano pierwsze odcinki.

(…) Video-komentarze “Moja niedziela” pojawiły się w 2015 roku na odnowionej stronie internetowej archwwa.pl. W zamyśle są to komentarze liturgiczne dotyczące niedzielnej Liturgii Słowa, przygotowywane przez księży pracujących w archidiecezji warszawskiej.

Pierwsze video-komentarze w nowej edycji przygotowali m. in. proboszcz parafii archikatedralnej ks. Bogdan Bartołd, ks. Piotr Markisz oraz ks. Jerzy Jastrzębski. Pierwszy odcinek nowej edycji dostępny jest na stronie internetowej archidiecezji warszawskiej oraz kanale You Tube.

Info i wideo za —> sp, awo/Archidiecezja Warszawska: Archidiecezja Warszawska: “Moja niedziela” z kard. Stefanem Wyszyńskim”