Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku nad Wisłą ...

Misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku nad Wisłą – Wielki Post 2018

Zapraszamy do Czerwińska nad Wisłą na Misterium Męki Pańskiej. W każdą sobotę i niedzielę Wielkiego Postu wystawiany będzie spektakl organizowany przez Salezjański Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy Emaus z udziałem profesjonalnych aktorów i młodzieży ze środowisk salezjańskich.

fot. Misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku nad Wisłą/Facebook

„W roku 2018 zapraszamy na nieco zmieniony spektakl, który będzie także modlitwą i hołdem złożonym Panu Bogu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Podobnie jak w latach poprzednich – proponujemy prawie dwugodzinny spektakl wzbogacony przepiękną muzyką wykonywaną na instrumentach, które występują na kartach Biblii. Pragniemy, aby przeżycie Misterium było pięknym doświadczeniem wielkopostnej modlitwy i refleksji, poprzez którą wierny ma możliwość uczestniczenia w ostatnich godzinach życia Jezusa Chrystusa.” – piszą organizatorzy.

Zapisy i więcej informacji można znaleźć na —> stronie misterium.

Co roku przy okazji przedstawień można zwiedzić Wystawę Misyjną po której oprowadzają wolontariusze Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego. Zapraszamy do obejrzenia eksponatów z różnych zakątków świata i wysłuchania misyjnych historii.

Info za —> misjesalezjanie.pl: Misterium Męki Pańskiej w Czerwińsku nad Wisłą