Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Mecz Japonia – Polska w Wołgogradzie –...

Mecz Japonia – Polska w Wołgogradzie – Transmisja telewizyjna TVP i w Internecie, 28 czerwca 2018

We czwartek 28 czerwca 2018 r.  o godzinie 16.00 w Wołgogradzie rozpoczął się mecz Japonia – Polska, którym piłkarska reprezentacja Polski kończyła swój udział w 21. Piłkarskich Mistrzostwach Świata Rosja 2018. Transmisję wydarzenia przeprowadziła Telewizja Polska, także online. To ostatni dzień rozgrywek grupowych tegorocznego Mundialu.

Obejrzyj —> Konferencję prasową Reprezentacji Polski przed meczem Japonia – Polska (27 czerwca 2018)

Transmisję meczu Japonia – Polska realizuje Telewizja Polska, na kanałach:

TVP1 i TVP4k – studio meczowe od godz. 15.35.

TVP Sport – studio meczowe od godz. 13:00.

Komentatorzy: Jacek Laskowski, Radosław Gilewicz.

TVP udostępnia również transmisję online spotkania w serwisie SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP SPORT – studio meczowe od godz. 16:30.

Kliknij —> po szczegóły


Zobacz też —> FAQ: problemy z transmisjami sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport


Makoto Hasebe (pomocnik reprezentacji Japonii): Japonia nie jest typem drużyny, która wyznaczy sobie za cel zdobycie punktu i będzie się trzymać tego planu. Musimy skupić się na zwycięstwie i nie kalkulować. Mamy cztery punkty po dwóch meczach, ale tak naprawdę niczego jeszcze nie osiągnęliśmy.

Łukasz Fabiański: Po raz drugi jestem w takiej sytuacji, gdy ten trzeci mecz gramy o honor. Ale to kolejna szansa, by sprawić kibicom choć odrobinę radości. Trzeba do spotkania z Japonią podejść bardzo profesjonalnie i go wygrać.

Zobacz więcej —> na sport.tvp.pl


Wszystkich kibiców, piłkarskich i nie tylko, zapraszamy do duchowego wspierania ulubionych drużyn i zawodników a także… samych siebie, jako kibiców sportowych!

Modlitwa kibica

Panie Boże, chcę prosić za zawodników mojej ulubionej drużyny. Chcę ich wesprzeć moją modlitwą. Pomagaj im w osiągnięciu najwyższych laurów sportowych i strzeż od kontuzji. Spraw, by przez swoją postawę przynieśli chlubę naszej ojczyźnie czy miejscowości, którą reprezentują.

Proszę Cię, Panie, abym zachowywał się godnie jako kibic. Spraw, abym kulturalnie dopingował moją drużynę, szanując drużynę przeciwną i jej kibiców. Pozwól mi w ferworze meczu zachować obiektywizm i panować nad swoimi emocjami, nad każdym słowem i czynem.

Proszę Cię też, bym poświęcając czas na zamiłowania sportowe, nigdy nie zapomniał o Tobie oraz odpowiedzialności za życie własne i moich bliskich.

Amen.

Tekst za —> Krajowe Duszpasterstwo Sportowców: Modlitwa kibica

„Modlitewnik Sportowca” opr. ks. Krzysztof Banasik