Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Ks. Józef Kloch o Bożym miłosierdziu i sprawiedliw...

Ks. Józef Kloch o Bożym miłosierdziu i sprawiedliwości – rozmowa Salve TV

Gościem Tematu Dnia w telewizji internetowej Salve TV był w piątek, 21 kwietnia 2017 r. ks. prof. UKSW dr hab. Józef Kloch. W rozmowie z Mateuszem Godkiem odpowiadał na pytania dotyczące miłosierdzia i sprawiedliwości Bożej, np. czym jest Miłosierdzie Boże, czy piekło może być puste i kto może doświadczyć miłosierdzia.

– Na naszych oczach dzieją się rzeczy, które są niemożliwe, albo byłyby niemożliwe, żeby praktycznie nie było zakątka na świecie, gdzie obraz „Jezu ufam Tobie” nie jest znany, gdzie nie jest znana koronka do Bożego Miłosierdzia, gdzie nie jest znany Dzienniczek Siostry Faustyny. Tak, jesteśmy w czasach przedziwnych i pięknych, podkreślających Boże Miłosierdzie wszędzie, na całym świecie – mówił między innymi ks. Kloch.

Zobacz więcej —> Salve TV: Czy piekło jest puste? Ks. Kloch o miłosierdziu i sprawiedliwości


Temat Dnia to program ukazujący się codziennie od poniedziałku do piątku. O najważniejszych sprawach publicznych rozmawiamy z ludźmi, którzy decydują o ich biegu. Zobacz pozostałe odcinki na http://www.salvetv.pl/multimedia/temat-dnia-codzienny-program-publicystyczny

Salve TV www.salvetv.pl to nowa chrześcijańska telewizja internetowa. Główną ideą Salve TV jest emisja programów informacyjnych, rozrywkowych i edukacyjnych – przyjemnych w formie i wartościowych w treści.