Nasze serwisy
PODZIEL SIĘ

Druga edycja “Kler Garden – otwarte og...

Druga edycja “Kler Garden – otwarte ogrody seminaryjne” w Krakowie – 17 czerwca 2018

W niedzielę 17 czerwca 2018 r. od godz. 12:00 po raz kolejny otwarte będą ogrody Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej. To druga edycja pikniku Kler Garden – Otwarte ogrody seminaryjne. O godz. 16:00 będzie też możliwość uczestniczenia w Mszy św. w kaplicy seminaryjnej.

Wydarzenie —> na Facebooku

Info o naszej akcji na stronie Archidiecezji :)http://www.diecezja.pl/archidiecezja/aktualnosci/druga-edycja-kler-garden—juzw-niedziele17-czerwca-.html

Opublikowany przez Kler Garden 12 czerwca 2018


Organizatorzy wydarzenia zapraszają:

“Gdy miesiąc temu zapraszaliśmy na piknik przy seminarium nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać i jaki będzie odzew. Zainteresowanie było jednak bardzo duże, a reakcje tak pozytywne, że nasz zapał mógł tylko wzrosnąć.

Dlatego po raz kolejny zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 17 czerwca. Tym razem bramy ogrodów zostaną otwarte już o godz. 12:00. Oprócz zielonej przestrzeni, która doskonale służyć może za boisko, miejsce na leżakowanie i piknikowanie – będzie też możliwość odpoczynku pod drzewami i na parkowych ławkach.

Klerycy zapraszają na dobrą kawę, herbatę i – cieszącą się ostatnio wielkim powodzeniem – orzeźwiającą lemoniadę! Poza czekającym na gości stolikiem szachowym, będzie też można skorzystać z przygotowanej na tę okazję mini-biblioteczki i zagłębić się w lekturze w seminaryjnej altance… Dużo atrakcji czekać też będzie na dzieci: piłki, paletki do badmintona i kilka niespodzianek. O godz. 16:00 będzie też możliwość uczestniczenia w Mszy św. w seminaryjnej kaplicy.

KLER GARDEN potrwa do godz. 20:00.

Wszystkich mieszkańców i gości, turystów i przypadkowych przechodniów – serdecznie zapraszamy!”

Kler Garden – Otwarte ogrody seminaryjne

Info i foto za —> Kler Garden/Archidiecezja Krakowska: Druga edycja KLER GARDEN – już w niedzielę 17 czerwca!

Jak w kilku słowach opisać to, co się działo w seminaryjnych ogrodach? Ja nie potrafię! 🙂 Serdeczne podziękowania…

Opublikowany przez Kler Garden 21 maja 2018