Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Czy mogę zrobić dla ciebie coś dobrego?

Czy mogę zrobić dla ciebie coś dobrego?

Tomasz Reczko z Alateia.pl wyszedł na ulice Krakowa, pytając mijających go ludzi: „Czy mogę zrobić dla ciebie coś dobrego?” Teraz zachęca innych:

“Serdecznie zachęcam i Was do podjęcia naszego wyzwania #PodzielSięDobrem i oddania się na chwilkę ludziom wokół. Zapewniam, że wynagrodzenie przyjdzie z nawiązką.”

Zobaczcie sami, jak wyszło to wyzwanie.

Adwentowe wyzwanie #PodzielSięDobrem

Jak zareagują ludzie na księdza, który na ulicy chce coś dla nich zrobić? Obejrzyjcie nagranie i dołączcie do naszego adwentowego wyzwania #PodzielSięDobrem. Spróbujcie, tak jak ks. Łukasz, zapytać kogokolwiek, znajomego lub przypadkową osobę na ulicy, o to, czy możesz coś dla niej teraz zrobić. Podzielcie się swoimi wrażeniami z tego wyzwania w komentarzach? lub wiadomości prywatnej. Najciekawsze historie opublikujemy, by dzielić się dalej tym dobrem, które Wy uczyniliście‼️ Pokażmy, jak wiele dobrego można zrobić małymi uczynkami – udostępniajcie to wideo dalej‼️ Na początek przeczytajcie, co ks. Łukasz napisał po tej akcji: http://pl.aleteia.org/2016/11/28/dzielmy-sie-dobrem-pomysl-na-adwentowe-postanowienie/

Opublikowany przez Aleteia PL – Duchowość i lifestyle Poniedziałek, 28 listopada 2016