Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Abp Marek Jędraszewski zaprasza na Dialogi: “...

Abp Marek Jędraszewski zaprasza na Dialogi: “IV Przykazanie. Szacunek – czy zawsze?” – 14 czerwca 2018

Abp Marek Jędraszewski zaprasza na czerwcowe “Dialogi” z wiernymi. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 14 czerwca 2018 r. o godz. 20.15 w akademickiej Kolegiacie św. Anny w Krakowie na temat: “IV Przykazanie. Szacunek – czy zawsze?” Metropolita Krakowski zapowiada również kolejne, pierwsze po wakacjach spotkanie z cyklu “Dialogi”

Wydarzenie —> na Facebooku

„Dialogi” to cykl tematycznych spotkań abp. Marka Jędraszewskiego z wiernymi, ale także ze wszystkimi zainteresowanymi. To okazja do rozwiania wątpliwości i lepszego poznania Kościoła oraz jego Pasterza. Spotkania rozpoczynają katechezy na wybrany w danym miesiącu temat, następnie Arcybiskup Metropolita odpowiada najpierw na nadsyłane wcześniej pytania, a potem na pytania zadawane „na żywo”.

W roku 2018 „Dialogi” będą miały miejsce w kolegiacie akademickiej Świętej Anny (ul. Św. Anny 11) oraz w czterech wybranych kościołach Krakowa: Świętego Brata Alberta (os. Dywizjonu 303 nr 63), NMP z Lourdes (ul. Misjonarska 37), MB Różańcowej (Piaski Nowe, ul. Nowosądecka 41) oraz Bazylika oo. Dominikanów (ul. Stolarska 12).

Spotkania rozpoczynają projekcją sondy ulicznej, w której młodzi ludzie poruszają dany temat z przechodniami spotkanymi na ulicach Krakowa. Arcybiskup w swojej katechezie może odnieść się zatem także do opinii osób, które nie uczęszczają regularnie do kościoła.

Szczegóły dotyczące “Dialogów” dostępne są na stronie: www.dialogi.pl. Pytania do Księdza Arcybiskupa można zadawać przez zamieszczony tam formularz.

Info i wideo za —> Dialogi 2018 / Archidiecezja Krakowska

Opublikowany przez Archidiecezja Krakowska 8 czerwca 2018