Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

Abp Marek Jędraszewski zaprasza na Dialogi: “...

Abp Marek Jędraszewski zaprasza na Dialogi: “Czy chcemy tego samego? Wola Boga a wola człowieka” – 17 maja 2018

Abp Marek Jędraszewski zaprasza na majowe “Dialogi” z wiernymi. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 17 maja 2018 r. o godz. 20.30 w kościele NMP z Lourdes w Krakowie (ul. Misjonarska 37), na temat: „Czy chcemy tego samego? Wola Boga a wola człowieka”.

Wydarzenie —> na Facebooku

„Dialogi” to cykl tematycznych spotkań abp. Marka Jędraszewskiego z wiernymi, ale także ze wszystkimi zainteresowanymi. To okazja do rozwiania wątpliwości i lepszego poznania Kościoła oraz jego Pasterza. Spotkania rozpoczynają katechezy na wybrany w danym miesiącu temat, następnie Arcybiskup Metropolita odpowiada najpierw na nadsyłane wcześniej pytania, a potem na pytania zadawane „na żywo”.

W roku 2018 „Dialogi” będą miały miejsce w kolegiacie akademickiej Świętej Anny (ul. Św. Anny 11) oraz w czterech wybranych kościołach Krakowa: Świętego Brata Alberta (os. Dywizjonu 303 nr 63), NMP z Lourdes (ul. Misjonarska 37), MB Różańcowej (Piaski Nowe, ul. Nowosądecka 41) oraz Bazylika oo. Dominikanów (ul. Stolarska 12).

Spotkania rozpoczynają projekcją sondy ulicznej, w której młodzi ludzie poruszają dany temat z przechodniami spotkanymi na ulicach Krakowa. Arcybiskup w swojej katechezie może odnieść się zatem także do opinii osób, które nie uczęszczają regularnie do kościoła.

Szczegóły dotyczące “Dialogów” dostępne są na stronie: www.dialogi.pl. Pytania do Księdza Arcybiskupa można zadawać przez zamieszczony tam formularz.

Info i wideo za —> Dialogi 2018 / Archidiecezja Krakowska: Zaproszenie na Dialogi z Arcybiskupem Markiem Jędraszewskim

Opublikowany przez Archidiecezja Krakowska 14 maja 2018