Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

9 września 2021 w Łagiewnikach – VI Ogólnopo...

9 września 2021 w Łagiewnikach – VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka

W sobotę, 9 października 2021 r., do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach przybędzie VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka. – Wszystkich, którzy chcą modlić się za kapłanów zapraszamy do krakowskich Łagiewnik – mówi ks. dr Bogusław Nagel, opiekun krajowy Apostolatu Modlitwy za Kapłanów Margaretka.

Wideo —> Sanktuarium Bożego Miłosierdzia: Ks. dr Bogusław Nagel; zaproszenie na pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Łagiewnik


Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 9.00. W planie wydarzenia uwzględniono różaniec w intencji kapłanów oraz konferencję „Św. Józef – patron Kościoła”. W samo południe zostanie odprawiona Eucharystia pod przewodnictwem bp. Roberta Chrząszcza. Pielgrzymka zakończy się w modlitwą w Godzinie Miłosierdzia.

– Tematem tegorocznego spotkania będzie św. Józef, patron Kościoła, bowiem przeżywamy rok św. Józefa. Jak wiemy papież Franciszek ogłosił ten rok, ponieważ 150 late temu papież Pius IX ustanowił św. Józefa patronem Kościoła powszechnego – wyjaśnia ks. Nagel i dodaje, że św. Józef jest potężnym orędownikiem. – Przed laty św. Jan Paweł II, gdy był w Kaliszu w 1997 roku mówił, że chociaż św. Józef nie był kapłanem, ale tylko On trzymał w swych dłoniach Zbawiciela. I papież apelował: „Módlmy się i prośmy o to, aby z taką miłością trzymali eucharystycznego Jezusa w swych dłoniach z jaką miłością na swych rękach trzymał Jezusa św. Józef”. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć kapłanów modlitwą, zapraszamy w sobotę, 9 października, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach – mówi ks. Bogusław Nagel.

Info za —> Małgorzata Pabis – Rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Transmisja na żywo z bazyliki w Łagiewnikach – TV Miłosierdzie:

Zobacz też:

Modlitwa za kapłanów – bł. ks. Michał Sopoćko

Modlitwa w intencji kapłanów


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja