Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

85. urodziny papieża Franciszka – Życzenia o...

85. urodziny papieża Franciszka – Życzenia od Przewodniczącego Episkopatu Polski i Nuncjusza Apostolskiego w Polsce – 17 grudnia 2021

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki i Nuncjusz Apostolski w Polsce abp Salvatore Pennacchio złożyli życzenia papieżowi Franciszkowi z okazji 85. rocznicy urodzin, która przypada 17 grudnia 2021 r.

Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


„W związku z osiemdziesiątymi piątymi urodzinami Ojca Świętego Franciszka, chciałbym prosić Księdza Nuncjusza o przekazanie Mu serdecznych życzeń od wiernych i duszpasterzy Kościoła w Polsce, a także od naszych rodaków rozsianych po całym świecie” – powiedział przewodniczący Episkopatu.

„W imieniu nas wszystkich życzę Ojcu Świętemu dużo zdrowia i sił do sprawowania posługi Piotrowej w tych trudnych czasach. Przekazuję również wyrazy naszej duchowej łączności i zapewnienie o stałej modlitwie. Będę wdzięczny za przekazanie tych kilku słów życzeń i pamięci” – zaznaczył abp Gądecki.

Nuncjusz Apostolski w Polsce podziękował za życzenia w imieniu Papieża. „Przyłączam się do życzeń Księdza Arcybiskupa i z wielką radością przekażę je Ojcu Świętemu Franciszkowi, zapewniając Go o modlitwie Kościoła w Polsce w Jego intencji. Plurimos annos, Ojcze Święty!” – powiedział abp Pennacchio.

Info, foto i wideo za —> BP KEP: Przewodniczący Episkopatu i Nuncjusz Apostolski w Polsce złożyli życzenia Papieżowi z okazji 85. rocznicy urodzin


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja