Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

4 czerwca 2022 – 5. Ogólnopolska Pielgrzymka...

4 czerwca 2022 – 5. Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

W sobotę, 4 czerwca 2022 r., w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się 5. Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych. Mszy świętej, która będzie sprawowana w Bazylice o godz. 12 przewodniczył będzie ks. Zbigniew Bielas, rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

4 czerwca 2022 - 5. Ogólnopolska Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach

Potrzebujesz modlitwy? Dodaj osobistą > intencję lub wspieraj innych modlitwą i postem!

Wiara mnoży się przez dzielenie! Podziel się > swoim świadectwem – pomóż innym zbliżyć się do Boga!


– Serdecznie zapraszam na Pielgrzymkę Rodzin Dzieci Utraconych. Rozpoczniemy ją Mszą świętą o godzinie 12, po której będzie modlitwa w czasie której zawierzymy dzieci utracone Bożemu Miłosierdziu. W sposób szczególny będziemy również modlić się za rodziny dotknięte cierpieniem związanym z utratą dzieckazapowiada ks. Paweł Gałuszka, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Krakowskiej.

Kapłan podkreśla, że Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych jest szczególnym momentem, gdy rodziny przybywają właśnie do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, aby ofiarować Bożemu Miłosierdziu cierpienie, ból związane z utratą dzieci. – Ale również chcemy modlić się za wszystkie rodziny, małżonków, których to cierpienie dotyka. Głęboko wierzymy w to, że Boża łaska, Boże Miłosierdzie jest mocniejsze od tego co w związku z tym trudnym doświadczeniem dotyka serca małżonków i pozostałych członków rodziny. Sanktuarium Bożego Miłosierdzia jest źródłem szczególnych łask. Przybywamy więc tam, aby doświadczyć miłosierdzia, aby być wsparciem dla innych. Wierzymy, że w tych trudnych doświadczeniach ważna jest nasza solidarność i wspólne trwanie przed Bogiemmówi ks. Gałuszka, zapraszając wszystkie rodziny, które cierpią z powodu utraty dziecka na sobotę do Łagiewnik.

Info za —> Małgorzata Pabis | Rzecznik prasowy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach: Pielgrzymka Rodzin Dzieci Utraconych

Zobacz też —> 25-lecie pielgrzymki Jana Pawła II do Łagiewnik


Dołącz do Get Mercy – dziel się dobrem, wspieraj innych modlitwą i postem:

Polecamy —> Słowo na dziś: Ewangelia z komentarzem + inspiracja