Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

24 listopada 2019 – “Niedziela z Apost...

24 listopada 2019 – “Niedziela z Apostołem Miłosierdzia” w parafii św. Faustyny w Łodzi

W parafii św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Łodzi przy Placu Niepodległości 1 każda czwarta niedziela miesiąca, począwszy od lutego 2019 r., jest przeżywana jako “Niedziela z Apostołem Miłosierdzia”. 24 listopada 2019 gościem parafian będzie ks. Andrzej Partyka, dyrektor Caritas Archidiecezji Łódzkiej.

fot. Faustyna.lodz.pl

Na Mszach świętych w czwartą niedzielę listopada 2019 parafianie spotkają się z ks. Andrzejem Partyką, który podzieli się z osobistymi doświadczeniami wiary i posługi miłosierdzia.

Za —> Faustyna.lodz.pl: Listopadowa niedziela z Apostołem Miłosierdzia


Inicjatywa “Niedziel z Apostołem Miłosierdzia” to owoc I Łódzkiego Kongresu Świętej Faustyny, który miał miejsce w tej właśnie parafii w dniach 4-5 października 2018 r. w 80. rocznicę śmierci Apostołki Bożego Miłosierdzia. Gośćmi Niedziel byli już m.in. ks. Marek Chrzanowski FDP, s. Michaela Rak ZSJM, ks. Juliusz Lasoń.

Zobacz też:

“Niedziela z Apostołem Miłosierdzia” – Ks. Marek Chrzanowski FDP

24 marca 2019 – “Niedziela z Apostołem Miłosierdzia” – S. Michaela Rak ZSJM


Od kilku lat w parafii św. Siostry Faustyny Kowalskiej w Łodzi, w każdą 1. niedziele miesiąca na Mszy św. wieczornej, świadectwem wiary dzielą się członkowie działającej przy parafii wspólnoty charyzmatycznej “Skała”. Po 1. Łódzkim Kongresie Świętej Siostry Faustyny, który miał miejsce w tej właśnie parafii w dniach 4-5 października 2018 r. w 80. rocznicę śmierci Apostołki Bożego Miłosierdzia, podjęli oni decyzje, że od tej pory będą to świadectwa doświadczenia Bożego Miłosierdzia. Pierwsza Msza św. ze świadectwem doświadczenia Bożego Miłosierdzia miała miejsce w niedzielę 4 listopada 2018 r.