Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

19 września 2020 w Łagiewnikach – Pierwsze p...

19 września 2020 w Łagiewnikach – Pierwsze po wakacjach spotkanie krakowskiej wspólnoty “Faustinum”

W sobotę 19 września 2020 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie krakowskiej wspólnoty Stowarzyszenia Apostołów Bożego Miłosierdzia “Faustinum”.

**Pierwsze po wakacjach spotkanie „Faustinum” w Łagiewnikach**19 września br. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w…

Opublikowany przez Siostrę Marią Heleną Kowalską Piątek, 18 września 2020

 

W programie spotkania:

15.00 – Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
15.30 – Konferencja s. Marii Faustyny Ciborowskiej z krakowskiej wspólnoty Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia pt.:  „Bóg objawiający się w Biblii i w «Dzienniczku» św. Faustyny”.
17.00 – Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

Całe spotkanie odbędzie się w kaplicy z łaskami słynącym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Faustyny z zachowaniem obowiązujących norm sanitarnych  (obowiązek zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk). Osoby o podwyższonym ryzyku zarażenia się, na wszelki wypadek, powinny pozostać w domu i skorzystać z transmisji on-line na stronie: www.faustyna.pl . Więcej informacji na stronie www.faustinum.pl

Stowarzyszenie „Faustinum”, erygowane w 1996 roku przez metropolitę krakowskiego kard. Franciszka Macharskiego jako dzieło apostolskie Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, zrzesza kapłanów, osoby konsekrowane i świeckie, które za przykładem św. Siostry Faustyny pragną świadectwem życia, czynem, słowem i modlitwą uczestniczyć w Jezusowej misji głoszenia światu orędzia Miłosierdzia. Głównym zadaniem „Faustinum” jest formacja apostołów Bożego Miłosierdzia, którą siostry prowadzą w kilku językach.

Info za —> Faustyna.pl: Pierwsze po wakacjach spotkanie „Faustinum” w Łagiewnikach