PODZIEL SIĘ

18 maja 2019 rusza dzieło modlitwy “Australi...

18 maja 2019 rusza dzieło modlitwy “Australia i Oceania modlą się Koronką”

W sobotę 18 maja 2019 r. rusza dzieło modlitwy “Australia i Oceania modlą się Koronką”. Odtąd każdego roku 18 maja, w dzień urodzin św. Jana Pawła II, oraz 13 września – dzień objawienia św. Siostrze Faustynie Koronki do Miłosierdzia Bożego, o godzinie 15.00 wierzący tamtej części świata łączyć się będą w modlitwie, by wypraszać łaski w intencjach podanych przez biskupów tego regionu.

„Chcemy włączyć do tej modlitwy nie tylko duże i ważne państwa – mówi inicjator tego projektu Ryszard Hodowany z Melbourne – ale także te malutkie wyspy Pacyfiku oraz Aborygenów australijskich, aby wszyscy, biorąc udział w tej modlitwie, odczuli jedność dzieci Bożych”.

Do tej akcji modlitewnej włączyły się także siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. 18 maja wszyscy uczestniczący w tej akcji modlić się będą w następujących intencjach:

· o nawrócenie świata do Jezusa Miłosiernego,

· aby orędzie Miłosierdzia dotarło do wszystkich zagubionych i zranionych grzechem,

· aby kapłani byli apostołami Bożego Miłosierdzia wobec najbardziej potrzebujących,

· o  pokój między wszystkimi ludźmi i narodami na ziemi,

· we wszystkich naszych osobistych intencjach.

Więcej informacji i zapisy —> www.worldchaplet.org

Info za —> Faustyna.pl: Australia i Oceania modlą się Koronką

Siostra M. Elżbieta Siepak:

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia z radością przyjęło wiadomość o inicjatywie, jaka się zrodziła w Australii, by 18 maja i 13 września w tamtej części świata wspólnie modlono się słowami Koronki do Miłosierdzia Bożego w intencjach podanych przez lokalnych Księży Biskupów. W naszych czasach, gdy ludzie i narody na całym świecie przeżywają tyle różnorakich zagrożeń egzystencjalnych i duchowych, ta modlitwa jest szczególnie ważna…

Czytaj dalej —> worldchaplet.org: Australia i Oceania modli się Koronką do Miłosierdzia Bożego Miłosierdzia