Codzienna Aplikacja Miłosierdzia
PODZIEL SIĘ

11. Święto Dziękczynienia – Transmisja w int...

11. Święto Dziękczynienia – Transmisja w internecie i telewizyjna Mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej – 3 czerwca 2018

W niedzielę 3 czerwca 2018 r. w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbywają się obchody 11. Święta Dziękczynienia pod hasłem “Dziękujemy za Niepodległość”. Transmisję online centralnej Mszy św. o godz. 12.00 można oglądać na stronie internetowej centrumopatrznosci.pl zaś transmisję telewizyjną w TV Polonia.

Wideo – Homilia abp. Grzegorza Rysia


Tegoroczne uroczystości w Świątyni Opatrzności Bożej są jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski tegoroczne Święto Dziękczynienia ma charakter ogólnopolski i będzie obchodzone we wszystkich diecezjach i parafiach. W tym roku towarzyszyć mu będą relikwie św. s. Faustyny Kowalskiej. Udział w uroczystościach wezmą przedstawiciele Konferencji Episkopatu Polski oraz władz państwowych i samorządowych. Honorowymi gośćmi będą  kombatanci.

Zobacz więcej:

3 czerwca 2018 – 11. Święto Dziękczynienia – “Dziękujemy za Niepodległość”

W Święto Dziękczynienia wprowadzenie relikwii św. Siostry Faustyny do Świątyni Opatrzności Bożej

W Święto Dziękczynienia 2018 zapłonie tzw. świeca Piusowa – świeca Niepodległości


Centrum Opatrzności Bożej przeprowadzi również w Internecie w niedzielę 3 czerwca transmisję z koncertu „Uwielbieniowe Granie” o godzinie 20.30.

Info za —> centrumopatrznosci.pl: Będzie transmisja